Стартира новата учебна 2025-2026 година с много емоции и пожелания.
По традиция г-жа Михайлова, директор на 44. СУ, поздрави всички ученици, родители и гости. Вокалната група „Звезди“ начело с г-жа Грудева ни развълнува с изпълнението си на химна на училището, а след това ученици от най-малките до най-големите показаха колко са талантливи и прекрасни учениците на 44. СУ „Неофит Бозвели“.
Екипът на нашето училище пожелава успешна година на всички ученици, а на родителите – много търпение и поводи за гордост през следващите месеци.















































