gemini_generated_image_qchllmqchllmqchl

На добър час, випуск 2026!

img_0797

И тази година 44. СУ „Неофит Бозвели“ спази своята красива традиция, на 11. май,в деня, в който почитаме светите равноапостоли и просветители Кирил и Методий – нашето училище изпрати своите пораснали момичета и момчета от випуск 2026.

Дворът на училището се изпълни с незабравими вълнения, сълзи от радост и бурни емоции. С много обич и гордост своите класове изведоха класните ръководители:

  • Г-жа Евелина Миленкова (12.а клас)
  • Г-жа Анелия Тошева (12.б клас)

Празникът започна с вълнуващо приветствие от директора на училището, г-жа Михайлова, която пожела на зрелостниците да бъдат смели, да следват мечтите си и да пазят достойнството на своето училище.

Абитуриентите от своя страна благодариха на хората, които през годините бяха техни ментори и опора. С много хумор и признателност, дванадесетокласниците връчиха забавни и трогателни номинации на своите любими преподаватели, оставяйки скъп спомен в сърцата на всички.

Скъпи абитуриенти, пред вас се отварят вратите на реалния живот. Бъдете дръзки, вярвайте в себе си и не спирайте да учите!

На добър час, випуск 2026!

 

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *