И тази година 44. СУ „Неофит Бозвели“ спази своята красива традиция, на 11. май,в деня, в който почитаме светите равноапостоли и просветители Кирил и Методий – нашето училище изпрати своите пораснали момичета и момчета от випуск 2026.
Дворът на училището се изпълни с незабравими вълнения, сълзи от радост и бурни емоции. С много обич и гордост своите класове изведоха класните ръководители:
- Г-жа Евелина Миленкова (12.а клас)
- Г-жа Анелия Тошева (12.б клас)
Празникът започна с вълнуващо приветствие от директора на училището, г-жа Михайлова, която пожела на зрелостниците да бъдат смели, да следват мечтите си и да пазят достойнството на своето училище.
Абитуриентите от своя страна благодариха на хората, които през годините бяха техни ментори и опора. С много хумор и признателност, дванадесетокласниците връчиха забавни и трогателни номинации на своите любими преподаватели, оставяйки скъп спомен в сърцата на всички.
Скъпи абитуриенти, пред вас се отварят вратите на реалния живот. Бъдете дръзки, вярвайте в себе си и не спирайте да учите!
На добър час, випуск 2026!


























