Отборът на 44. СУ „Неофит Бозвели“ от младежките противопожарни отряди „Млад огнеборец“ завоюва престижното трето място на градското състезание по пожароприложен спорт. Престижното събитие бе организирано от Столичната дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“.
Нашите момчета показаха невероятен хъс, желязна дисциплина и спортна злоба, като записаха НАЙ-ДОБРОТО ВРЕМЕ в абсолютно цялото състезание! Единствено няколко дребни технически грешки ни разделиха от златните медали, но отборът ни категорично доказа, че има потенциал за първото място.
Огромни поздравления за страхотния състезателен дух на целия отбор!
Специални благодарности изказваме и на техния всеотдаен ръководител – г-жа Евелина Миленкова, която вложи много труд, енергия и сърце в подготовката на момчетата.








