Празник на науката

viber_image_2026-04-24_19-40-41-111Ученици от 44. СУ се включиха в „Празник на науката“ на гимназия „Княгиня Евдокия“. Учениците от 8. и 10. клас демонстрираха работа с облачни технологии, приложими в часовете по математика.

За да бърне жеста гимназия „Княгиня Евдокия“ участва в обмен на добри практики в 44. СУ на тема „Изкуствен интелект“

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *