На 14 април в рамките на извънкласната си дейност учениците от 9. и 10. клас, водени от г-жа П. Янчева, посетиха вълнуващата театрална постановка „Тартюф, или лицемерът“ в Малък градски театър „Зад канала“.
Това театрално приключение не само разшири културните хоризонти на гимназистите, но и ги вдъхнови и провокира да разсъждават върху вечните теми за морал и справедливост.
